Augintiniai
Įdomiausias matytas filmas Dog_20__20cat_1_622.jpg.xs

Prisijunk, arba užsiregitruok!
Augintiniai
Įdomiausias matytas filmas Dog_20__20cat_1_622.jpg.xs

Prisijunk, arba užsiregitruok!
Augintiniai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Augintiniai

Diskusijos apie visus naminius gyvūnus
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Įdomiausias matytas filmas

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Ellina
Admin
Ellina


Pranešimų skaičius : 120
Points : 1209
Reputation : 13
Join date : 2009-04-12

Įdomiausias matytas filmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Įdomiausias matytas filmas   Įdomiausias matytas filmas EmptySk. 05 03, 2009 4:50 pm

Įdomu būtų sužinoti, koks matytas filmas pasirodė įdomiausias?
Atgal į viršų Go down
https://auginu.lithuanianforum.net
dina
Naujokas
Naujokas
dina


Pranešimų skaičius : 16
Points : 24
Reputation : 0
Join date : 2009-04-30

Įdomiausias matytas filmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įdomiausias matytas filmas   Įdomiausias matytas filmas EmptySk. 05 03, 2009 8:12 pm

Mėlynas drugelis.
Atgal į viršų Go down
marceborzoi
Naujokas
Naujokas
marceborzoi


Pranešimų skaičius : 49
Points : 63
Reputation : 6
Join date : 2009-04-15
Miestas : Vilnius

Įdomiausias matytas filmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įdomiausias matytas filmas   Įdomiausias matytas filmas EmptySk. 05 03, 2009 8:20 pm

Šiaip yra daug neblogų filmų, bet man vieni iš labiausiai patikusių:

1. "Karališkas Mūšis" ("Battle Royale")- įdomaus siužeto siaubo filmas. Japonų sukurtas 2001m. Visiškai nepanašus į kitus Japonų siaubo filmus- jis nešlykštus, tikrai gerai sugalvota mintis.
2. "Berniukas dryžuota pižama" ("Boy in stripped pyjamas")- draminio pobūdžio filmas, apie 2 berniukų draugystę... Vienas iš jų- žydas, gyvenantis konslageryje... Tikrai įdomus.
3. "Greiti ir įsiutę" ("The fast and the furious")- šaunio visos dalys (yra 4). tiesiog mėgstu greitį ir automobilius. Kažkaip traukia šitas filmas.
4. "Košmaras Guobų gatvėje" ("Nightmare in Elm street")- siaubo klasika... Manau visiems vertėtų pamatyti šį filmą (yra, berods 9 dalys). Visgi- visi turi žinoti legendinį Fredį Kriugerį...
5. "Penktadienis trylikta" ("Friday the 13th")- dar viena siaubo klasika... Jason'o Worhee'io irgi neįmanoma nežinoti. Taip pat daug dalių. Nekalbu apie naują, 2009m. versiją- ji žiauriai prasta ir neįdomi.
6. "Pjūklas" ("Saw")- siaubo filmas, kuris labiau ne baisus, o šlykštus. Bet verta pažiūrėti- siaubo filmų istorijoje, tai tikrai naujo siužeto tipo filmas. Nerekomenduoju silpnų nervų žmonėms, nes kiekvienoje dalyje labai daug atvirų, šlykščių scenų. Kol kas yra 5 dalys (1 labai nuobodi, neįdomi ir nebaisi... Bet reikia pažiūrėti, kad žinotumėt kas, kur, kaip ir kodėl... Baisiausios 3,4 dalys).

Kol kas tiek... Iš jų man įdomiausias- "Karališkas mūšis". Internete daug galimybių atsisiųsti šį filmą LT kalba. Aš jį turiu kompe, tai jei kažkas norėsit, rašykit. (Turiu kompe visus, išskyrus Fredžio ir Jasono kolekcijas. Bet ir jas greitu laiku turėsiu).
Atgal į viršų Go down
http://www.martynajh.webs.com
whatever.
Naujokas
Naujokas
whatever.


Pranešimų skaičius : 15
Points : 23
Reputation : 4
Join date : 2009-05-07
Miestas : Kaunas

Įdomiausias matytas filmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įdomiausias matytas filmas   Įdomiausias matytas filmas EmptyKv. 05 07, 2009 5:22 pm

Gal "drugio efektas" ir "bitininkas".antras labai patiko,ten kaip ir siaubo
Atgal į viršų Go down
marceborzoi
Naujokas
Naujokas
marceborzoi


Pranešimų skaičius : 49
Points : 63
Reputation : 6
Join date : 2009-04-15
Miestas : Vilnius

Įdomiausias matytas filmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įdomiausias matytas filmas   Įdomiausias matytas filmas EmptyPen. 05 08, 2009 3:19 am

Man tai "Bitininkas" žiauriai nepatiko- visiškai nebaisus ir jokios minties jame. Skerdžia ir viskas... O "Drugio Efektas"- kažkodėl man visiškai neįdomus. Ir net nežinau kodėl, nors iš mano pažįstamų beveik visiems jis patinka. Suspect Question O man be ryšio. Rolling Eyes

Pažiūrėjau "Battle Royale 2- requiem". Jau šiek tiek pakeisto siužeto, nei pirma dalis. Ir tai labai gerai, nes neužknisa žiūrėt to paties per tą patį.
Taip pat pažiūrėjau "Tokyo Eleven" (arba kitaip "Tokyo 10+01")- bet norint žiūrėti šitą, reikia pažiūrėt bent jau pirmą Battle Royale dalį- tik tada bus žiauriai juokinga Laughing Ten toks kaip ir išsityčiojimas. Bet toks gerulis Laughing

Atsisiunčiau "The Midnight Meat Train" ("Skerdynių traukinys"), tai pažiūrėsiu gal šiandien. Pavadinimas visai nevilioja- manau, kad bus tikros skerdynės... O tokius filmus tik psichopatams reikia kurti Laughing Bet gal čia tik pavadinimas klaidinantis... Šiaip neseniai sukurtas- 2007m.

Pažiūrėjau dvi dalis "Death Note"- visai įdomus, tik labai sunku rasti jį su angliškais arba lietuviškais subtitrais. Bet aš žiūrėjau originalo kalba- Japoniškai, nes kažkiek moku.

Dar pažiūrėjau "Sukiyaki Western: Django"- tai Japoniškas vesternas. Žiūrėjau tik dėl to, kad pasidarė įdomu- kokius gi vesternus gali kurt japonai??? Ir dar ten vaidina mano mėgiamiausias japonų aktorius Masanobu Ando. Pats filmas daug kam gali būti sunkiai suprantamas- labai gili ir užslėpta mintis, kurią kai kurie tik pačiame gale supranta. Bet man kažkaip pavyko "perkąst" tą filmą ir pažiūrėjau gan įdomiai. Iš pradžių pagalvojau, kad nesąmonė, bet kai supratau, jog esmė visai gera, tai žiūrėjau toliau.

Žodžiu- kiek pastebėjot, tai aš kažkokia kinomanė. Ypač japoniškų filmų. cheers
Atgal į viršų Go down
http://www.martynajh.webs.com
airutis000
Naujokas
Naujokas



Pranešimų skaičius : 40
Points : 79
Reputation : 1
Join date : 2009-04-13
Miestas : Klaipeda

Įdomiausias matytas filmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įdomiausias matytas filmas   Įdomiausias matytas filmas EmptyTr. 05 13, 2009 3:47 am

Dar neblogas toks siaubo loginis yra Prieglauda ner jis ten toks baisus bet man bent jau buvo idomu ziuret.Ir veidrodziai fainas tongue
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Įdomiausias matytas filmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įdomiausias matytas filmas   Įdomiausias matytas filmas Empty

Atgal į viršų Go down
 
Įdomiausias matytas filmas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Augintiniai :: Pradžia :: Suspažinkime !-
Pereiti į: